Naar inhoud
We grow because we care
Bedrijfsfilm
Prijslijst
Home » Contact

Contact

Kempa Products nv

Dikberd 26
2200 Herentals

T 014 88 20 14
F 014 88 20 24
E info@kempa.be of bestel@kempa.be

RPR Turnhout - BE0632.634.295

Medewerkers

De dagelijkse leiding bij Kempa is in handen van Paul Maeyninckx, hij staat met verve aan het hoofd van het Kempa-team dat bestaat uit:

Naam Functie Tel. E-mailadres
Eric Teuwen Verantw. Productie & Aankoop 014 63 97 66 eric@kempa.be
Chantal Geerts Boekhouding & Personeelszaken  014 63 97 61  chantal@kempa.be
Joos Sysmans Productieplanning 014 63 97 62 joos@kempa.be
Kelly Leys Orderverwerking & Programmatie 014 63 97 63 kelly@kempa.be
Ria Van Hoof Orderverwerking  014 88 20 14 ria@kempa.be
Olivier Bouwen IT & Algemene Ondersteuning 014 63 97 65 olivier@kempa.be
David Boeckx Transport & Herstellingen 014 63 97 64  transport@kempa.be
Filip Laureyssen Marketing & Relatiebeheer 0473/93.63.91 verkoop@kempa.be

Onze voornaamste pionnen staan op de werkvloer en zij werken met veel inzet en vakkennis onder leiding van Jos & Wim (schrijnwerkerij) en Kris & Chris (lakkerij).

Openingsuren

Maandag tot donderdag: 8u00 tot 17u00
Vrijdag: 8u00 tot 16u00
Zaterdag: gesloten